Відкритий Чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи» 0

Когда:
15.05.2021 @ 19:26 – 16.05.2021 @ 20:26
2021-05-15T19:26:00+03:00
2021-05-16T20:26:00+03:00
Где:
Копачів, Україна
Древній Київ у Князівстві Київська Рус
Стоимость:
Бесплатно
Контакт:
Яна
099 152 44 85, 044 461 99 37

Відкритий Чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи»

15 і 16 травня Древній Київ Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує всіх на грандіозну видовищну подію 2021 року — Відкритий Чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи».

Видовищне володіння середньовічною зброєю верхи на конях унікальних порід, захоплюючі шоу-постановки, конкурси та забави, смачні страви з багаття і безліч розваг чекають гостей в теплі травневі вихідні.

04

 

 

«СКІФИ» 15-16 травня 2021 р.

Заїзди (по 4-5 спроб)

 

Субота 15 травня

  1. 1 коло — 7 мішеней. 2 блоки по 4 заїзди
  2. Командні заїзди (по 2 чол.). 1 коло — 3 мішені
  3. Далекий постріл. 1 мішень — три постріли. Відстань до мішені: 3 м, 9 м, 12 м
  4. Нічний кінний лучник. 1 мішень — 1 постріл.

 

Неділя 16 травня

1 коло — 7 мішеней. 2 блоки.

 

 

Переможець визначається за кількістю набраних очок (на галопі).

У разі падіння з коня — дискваліфікація учасника.

 

Жеребкування відбудеться вранці в суботу 15.05.21 р. Жеребкування визначить: коня для кожного учасника, черговість у заїздах і розподіл по командах.

Обов’язкові умови участі — наявність історичного костюму, використання традиційного (історичного) лука, дерев’яних або карбонових стріл. (Можлива оренда історичного костюму, за погодженням з організаторами)

 

Контактна особа:

Яніна (044) 461-99-37, (099) 152-44-85

05
06
07

Кращі кінні лучники України та країн Європи та Азії з’їдуться до Древнього Києва щоб позмагатись у захоплюючому мистецтві стрільби з лука верхи на коні.

Цей вид спорту неймовірно популярний у понад 40 країнах світу на різних континентах. Верхова стрільба з лука – одне з найдавніших бойових мистецтв, що бере початок у глибокій давнині.

З давніх-давен при полюванні на звіра та в битві з ворогами наші пращури відточували бойові навички вершників і влучних стрільців, що з часом лягли в основу кінних бойових мистецтв. Адже і для успішного полювання, і перемоги в бою необхідно було вміння вправно і рівно тримаючись в сідлі на повному скаку швидко і влучно вражати ціль.

12
13
14
15

Древній Київ Князівства Київська Русь знаменитий не тільки тим, що тут відтворюється велична архітектура середньовічного Києва і атмосфера Київської Русі. Тут також відроджують і розвивають давні бойові мистецтва, традиційні для України, такі як верхова стрільба з лука.

Жителі нашої країни можуть вважати себе нащадками засновників бойового мистецтва кінно-лучної стрільби: скіфів, сарматів, половців, печенігів і русичів які, без сумніву, є нашими далекими пращурами. А згодом, і українські козаки по праву вважалися кращими кінними лучниками.

В останні роки це бойове мистецтво набирає величезну популярність в Україні, адже воно поєднує в собі неймовірне видовище, романтику, історичну достовірність і спортивний азарт – на межі спорту і мистецтва. Це бойове мистецтво об’єднало в собі два види спорту: верхову їзду і стрільбу з лука.

Унікальність його ще і в тому, що поєднує історичні традиції з найсучаснішими тенденціями. У цьому виді спорту немає поділу на чоловічі та жіночі категорії. Тут панує повна гендерна рівність.

Видовищності цим змаганням додає і те, що спортсмени виступатимуть на конях рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій Конюшні Древнього Києва. Деякі породи були виведені тисячі років тому. Коней деяких порід в Україні більше ніде не побачити, їх було завезено в нашу країну в єдиному екземплярі.

Унікальність Чемпіонату в тому, що змагання пройдуть в двох форматах: денному і нічному – при світлі смолоскипів, як в давнину.

scythians 01
scythians 08
scythians 29
night fight

У Древньому Києві на вас чекає безліч розваг! Ви на власні очі побачите, якою була наша столиця за часів Київської Русі, відчуєте себе її повноправними мешканцями, прогуляєтеся середньовічними вуличками, затамувавши подих від шедеврів середньовічної архітектури, відвідаєте музеї та експозиції з унікальними експонатами. На урочистому відкритті Чемпіонату «Скіфи» гостей чекає вітання від самого князя Київського Володимира, вражаючий виїзд князівської дружини за участю кінно-трюкового театру і ще багато цікавого.

monatka
konnye ekskursii
strelba iz luka
arenda kostumov

На Дитинці жителі Древнього Києва запросять дітей і дорослих взяти участь у веселих і пізнавальних іграх, конкурсах, традиційних слов’янських забавах, танцювальних флешмобах і запальних хороводах.

Як завжди, гостей Древнього Києва чекає знайомство з прекрасними кіньми унікальних історичних порід. До конячок можна підійти, погладити, сфотографуватися з ними і навіть проїхати верхи або в екіпажі.

free horse
IMG 3348
IMG 3324
photo s loshadmy

У Князівстві Київська Русь можна і самому опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школу кінних лучників «Князь Володимир». Для цього потрібно звернутися до організаторів у «Парку Київська Русь» або зв’язатися за тел. (044) 461-99-37. І вже з першого заняття опановувати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука, долучаючись до бойових традицій наших пращурів!

Не проґавте наше унікальне і видовищне вогняне шоу

Стрільба з требушета вогняними ядрами

На території працюватиме середньовічний тир, де кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі. Можна буде покататися верхи на породистих конях або в екіпажі, зробити пам’ятну монету на княжому монетному дворі, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий в магазині або на вулиці майстрів.

Добавить комментарий